Spotkanie bez historii...

• autor: bercikm, 2017-06-12 15:42

Bezbramkowym remisem zakończyło się wczorajsze, wyjazdowe spotkanie naszej Chlebni z RKS-em Okęciem Warszawa.

O tym spotkaniu można napisać wiele ale na pewno nie był to mecz który będziemy latami wspominać. Widać było po obydwu drużynach zmęczenie wyczerpującym sezonem. Wiadomo nam ani awans ani spadek już nie grozi zaś gospodarze wczorajszego meczu już się pogodzili z degradacją do A-klasy. I na boisku było widać że żadna ze stron nie przeprowadziła choć jednej szybkiej, spektakularnej akcji.

Zarówno Okęcie jak i Chlebnia jednak miały swoje sytuacje do zdobycia gola. Okęcie mogło i powinno zdobyć 2 bramki lecz w naszej bramce bardzo dobrze spisywał się Adrian Ulejczyk. My zaś mieliśmy chociażby rzut karny którego nie wykorzystał Michał Ocipka. Podział punktów stał się faktem.

Przed nami jeszcze jedno, ostanie spotkanie. W najbliższą środę o godzinie 18:30 na Chlebni mierzyć się będziemy z FC Lesznowolą.

Okęcie - Chlebnia 0-0

Skład Chlebni: Ulejczyk, Paciorkowski, Frączek, Żakowski, B. Piórkowski, Szulowski, M. Piórkowski, Obierak, Patanowski, Ocipka.

Ponadto zagrali: K. Bogacki, K. Piórkowski