Pokonać Lotników!

• autor: bercikm, 2017-06-08 15:38

W sobotę o godzinie 11:00 nasza pierwsza drużyna uda się do Warszawy na mecz z RKS-em Okęcie.

Będzie to już przedostatnie spotkanie w tym sezonie. Po nim tylko mecz z Lesznowolą i...udamy się na 2 miesięczny odpoczynek podczas którego ładować będziemy akumulatory na nowe rozdanie w sezonie 2017/2018.

Jednak pomimo faktu że w spotkaniu z "Lotnikami" nie walczymy o promocję do wyższej ligi to tym spotkaniem możemy sobie zapewnić miejsce na podium na koniec sezonu. Oczywiście jeżeli zwyciężymy...

RKS Okęcie to 15 zespół ligi okręgowej. W dotychczas rozegranych 28 spotkaniach Okęcie wywalczyło 27 punktów. Bilans tej drużyny to 7 zwycięstw, 6 remisów i 15 porażek. Bilans bramkowy: 28 goli strzelonych i 40 straconych. W ostatnim meczu RKS zremisował bezbramkowo z Milanem Milanówek. Trzeba też wspomnieć że Okęcie pogodzone jest już ze spadkiem z okręgówki ale można być pewnym że do końca wkładać będzie całe serce i umiejętności aby z godnością pożegnać się z ligą.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!