Rezerwy jadą do Zaborowa!

• autor: bercikm, 2017-06-08 15:37

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 w Zaborowie nasz zespół rezerwowy zmierzy się z miejscową Zaborowianką.

Spotkanie które nas czeka do łatwych należeć nie będzie. Gracze z Zaborowa jeszcze w poprzednim sezonie występowali w lidze okręgowej. W obecnym również nieźle sobie radzą, zajmując obecnie 4 miejsce w A-klasie. W dotychczas rozegranych 24 spotkaniach Zaborowianka wywalczyła 45 punktów. Bilans tej drużyny to 14 zwycięstw, 3 remisy i 7 porażek. Bilans bramkowy: 52 gole strzelone i 39 straconych. W ostatnim meczu Zaborowianka pokonała 2-0 Passovię Pass.

W meczu rozgrywanym w rundzie jesiennej przegraliśmy z Zaborowianką 1-2.

Niedzielne spotkanie będzie przedostatnim w tym sezonie. Potem czeka nas tylko mecz z Piastem Feliksów po którym zakończymy rozgrywki.

Serdecznie zapraszamy!