Remis w Międzyborowie

• autor: bercikm, 2017-06-06 15:14

Nasza druga drużyna seniorów zremisowała 3:3 w wyjazdowym spotkaniu z Wrzosem Międzyborów.

Po fatalnym występie w zaległym spotkaniu z Orłem Kampinos , podopieczni Pawła Żeglińskiego chcieli za wszelką cenę zrehabilitować się i wywieźć punkty z Międzyborowa.

Pierwsza część meczu to bardzo dobra gra naszego zespołu potwierdzona prowadzeniem 3:1, które wydawało się, że pozwoli na spokojne kontrolowanie gry w jej drugiej odsłonie.

Niestety , goście najpierw wykorzystują rzut karny, a w ostatniej akcji meczu doprowadzają do remisu i pojedynek kończy się podziałem punktów. Szkoda, bo zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki.

WRZOS MIĘDZYBORÓW - LKS ChLEBNIA II 3:3 (1:3)

BRAMKI : MICHAŁ ZWIERZCHOWSKI 2, MARCIN ZDULSKI

SKŁAD : CHOJNACKI - ZAPRZAŁEK ('70 BEREZHNYI), MICHAŁOWSKI, SIERAŃSKI, PRZYGOA - PIETRASZKO ('80 KAŁUCKI) ZDULSKI, CHŁYSTEK, MAŁEK, ZWIERZCHOWSKI , K.PIÓRKOWSKI ('90 BOŁOZ)