Z Teresinem na remis!

• autor: bercikm, 2017-06-03 21:54

Podziałem punktów zakończyło się dzisiejsze spotkanie naszej Chlebni z KS Teresin. Wynik 1-1 z przebiegu meczu wydaje się rezultatem jak najbardziej sprawiedliwym.

Obydwie bramki mogliśmy zobaczyć w pierwszych 45 minutach. Najpierw po nieporozumieniu graczy Teresina w 23 minucie własnego bramkarza pokonał zawodnik gości. Nasza radość nie trwała długo gdyż w 27 minucie KS Teresin po naszym błędzie doprowadza do wyrównania.

Po zmianie stron gra nadal była bardzo wyrównana. Niestety klarownych akcji nie uświadczyliśmy ani ze strony Chlebni ani gości. Zawodnicy owszem się starali ale na dobrych chęciach niestety się kończyło.

Pozostaje czekać na kolejny mecz w którym wierzymy że zobaczymy nasz zespół sięgający po komplet punktów. W sobotę 10 czerwca o godzinie 11:00 zmierzymy się w meczu wyjazdowym z RKS-em Okęcie Warszawa.

LKS Chlebnia - KS Teresin 1-1 ( 1-1 )

Skład Chlebni: Ulejczyk, Ejsmont, Paciorkowski, B. Piórkowski, Omieciński ( '58 K. Bogacki ), Frączek, Żakowski, Lesiak ( '76 K. Piórkowski ), Obierak, Ocipka, Patanowski ( '80 Małek )