Ostatnie akordy sezonu!

• autor: bercikm, 2017-06-02 23:06

W najbliższą sobotę rozegramy mecz 28 kolejki ligi okręgowej. Na Chlebni o godzinie 11:00 gościć będzemy KS Teresin.

Do końca rozgrywek pozostały zaledwie 3 kolejki. Wszystko już jednak jest jasne. Do IV ligi awansowała Perła Złotokłos zaś o drugie miejsce na koniec seonu walczyć jeszcze będzie Piast oraz nasza Chlebnia.

Bliżsi tego celu są gracze z Piastowa którzy wyprzedzają nas w tabeli o 3 punkty. Dla nas jednak oprócz oczywiście walki o zajęcie historycznego, drugiego miejsca, najwyższego odkąd nasz klub istnieje na piłkarskiej mapie Polski ważniejsze jest aby w końcu pokazać się z takiej strony jakiej oczekiwaliśmy wszyscy przed sezonem jak i rozpoczeciem rundy wiosennej.

Okazja wydaje się doskonała gdyż zmierzymy się z KS-em Teresin który podobnie ostatnie mecze najmilej nie wspomina. Gracze z Teresina w ostatniej kolejce przegrali 0-1 z Milanem Milanówek. W dotychczas rozegranych 27 meczach KS wywalczył 41 punktów co pozwala zajmować 8 miejsce w tabeli ligi okręgowej. Bilans tej drużyny to: 12 zwycięstw, 5 remisów oraz 10 porażek. Bilans bramkowy: 39 goli strzelonych i 36 straconych.

W rundzie jesiennej pokonaliśmy przeciwnika 2-1.

Mamy nadzieję że w sobotę zobaczymy emocjonujące widowisko sportowe z pozytywnym dla nas oczywiście zakończeniem!

Serdecznie zapraszamy!