Aktualności

SEMP pokonał Chlebnie

• autor: bercikm, 2017-05-28 22:44

Niestety porażką 1-4 zakończyło się spotkanie naszej Chlebni z SEMP-em Ursynów.

Oczywiście walka i zaangażowanie to połowa sukcesu na osiągnięcie dobrego rezultatu. Kolejna połowa to stwarzanie sobie okazji do zdobycia gola jak i ich wykorzystywanie. Gdy jedna z tych zależności szwankuje ciężko o korzystny wynik.

W sobotnim meczu byliśmy tłem dla graczy z Ursynowa. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0-2 nie stwarzając sobie okazji do zdobycia bramki.

Po zmianie stron aktywni zawodnicy SEMP-a nie zamierzali poprzestawać na dwubramkowym prowadzeniu. Gracze z Warszawy byli szybsi, bardziej zdecydowani w swoich akcjach. Taka gra naszego przeciwnika była zaskoczeniem dla Chlebni a podopieczni trenera Świtalskiego nie mogli w żaden sposób sobie z taką grą poradzić. Jedyne na co było nas stać to gol Kamila Piórkowskiego. Niestety w końcówce meczu rzut karny wykorzystał SEMP czym ustalił wynik meczu na 4-1.

Najbliższy mecz rozegramy na Chlebni w sobotę kiedy to o godzinie 11:00 gościć będziemy KS Teresin.

SEMP - LKS Chlebnia 4-1 ( 2-0 )

Bramka dla Chlebni: Kamil Piórkowski

Skład Chlebni: Ulejczyk, Frączek, Żakowski, B. Piórkowski, Obierak, Patanowski, Szulowski, Ejsmont, Pietraszko ( '75 Sierański ), Ocipka, Omieciński ( '65 K. Piórkowski )