Porażka rezerw z Passovią

• autor: bercikm, 2017-05-28 22:43

Przegraną naszego zespołu 2:4 zakończyło się sobotnie spotkanie z Passovią Pass. Mecz ten był okazją do występu dla zawodników, którzy w tym sezonie nie dostawali zbyt wielu szans.

W pierwszej części graliśmy dobrze, nie pozwalaliśmy rywalom na zbyt wiele i zasłużenie prowadziliśmy 1-0.

Niestety druga połowa była już dużo słabsza w naszym wykonaniu. Popełniliśmy wiele prostych błędów, które przeciwnicy pewnie wykorzystali odnosząc ostatecznie zwycięstwo.

Kolejne spotkanie rozegramy już w najbliższy czwartek , kiedy to w zaległym pojedynku podejmiemy Orła Kampinos- początek o godzinie 18.00.

LKS CHLEBNIA II - PASSOVIA PASS 2:4 (1-0)

BRAMKI : BEREZHNYI , ZWIERZCHOWSKI

SKŁAD : PAROL - ZAPRZAŁEK , ZDULSKI , K.PIÓRKOWSKI ('46 TRACZYK) ('80 WŁODARCZYK) , PRZYGODA - CHŁYSTEK, WIECZOREK, BEREZHNYI, ZWIERZCHOWSKI , KAŁUCKI ('85 SOĆKO)- CHOJNACKI