Rezerwy zagrają z Passovią!

• autor: bercikm, 2017-05-25 15:35

W sobotę o godzinie 16:00 na Chlebni nasze rezerwy zmierzą się w meczu 23 kolejki A-klasy z drużyną Passovi Pass.

Zespół którego trenerem jest Paweł Żegliński w ostatniej kolejce potwierdził że lubi grać z drużynami teoretycznie silniejszymi. Z nimi zazwyczaj udaje nam się zdobywać zdobycze punktowe. często nawet i ich komplet. Teraz to my wystąpimy w roli faworyta? Czy z tej roli wywiążemy się jak na faworyta przystało czyli sięgniemy po 3 punkty? Na pewno trener uczuli swoich graczy na większą koncentracje niż chociażby w meczu z Guzovią który przegraliśmy.

Passovia obecnie zajmuje 10 miejsce w tabeli. W dotychczas rozegranych 22 spotkaniach zespół z Pass wywalczył 21 punktów. Bilans tej drużyny to 6 zwycięstw, 3 remisy i 13 porażek. Bilans bramkowy: 40 goli strzelonych i 51 straconych. W ostatnim meczu gracze Passovi pokonali 3-2 Wrzos Międzyborów.

W meczu rozgrywanym w rundzie jesiennej Chlebnia uległa sobotniemu rywalowi 2-3.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Brzuszczyński. Asystować mu będą Panowie: Rachuta i Wodyński.

Zapraszamy!!!