SEMP sprawdzi Chlebnie!

• autor: bercikm, 2017-05-25 15:21

W najbliższą sobotę o godzinie 19:30 nasza Chlebnia uda się do Ursusa gdzie rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem zmierzymy się z rozgrywającym tam swoje spotkania SEMP-em Ursynów.

Po ostatnim zwycięstwie odniesionym nad Przyszłością Włochy warto byłoby potwierdzić dobrą dyspozycję w najbliższym meczu. Trzeba pamiętać ze nadal walczymy o zajęcie 2 miejsca w tabeli które byłoby historycznym wynikiem. Tak wysoko nigdy w swojej 33 letniej historii jeszcze nie byliśmy. Jesteśmy pewni i spokojni że trener Świtalski na pewno zmotywuje swój zespół do walki i maksymalnej koncentracji jak i zaangażowania.

SEMP to 9 zespół ligi okręgowej. W dotychczas rozegranych 26 spotkaniach gracze z Warszawy wywalczyli 34 punkty. Bilans tej drużyny to 10 zwycięstw, 4 remisy i 12 porażek. Bilans bramkowy: 39 goli strzelonych oraz 42 stracone. W ostatnim meczu SEMP przegrał 1-3 z Milanem Milanówek.

W rundzie jesiennej Chlebnia przegrała z SEMP-em 3-4. Jest zatem doskonała okazja do wzięcia rewanżu za tamto spotkanie!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Bojara. Asystować mu będą Panowie Jędrysek i Grzybowski.

Serdecznie zapraszamy!