Dzisiaj gramy z Przyszłością!

• autor: bercikm, 2017-05-24 09:08

W dniu dzisiejszym o godzinie 18:00 nasza Chlebnia rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Kamila Świtalskiego będzie Przyszłość Włochy.

Ten mecz do łatwych należeć nie będzie. Jednak jest on doskonałą okazją do tego aby przerwać serię porażek i sięgnąć przed własną publicznością po 3 punkty które pozwoliłyby utrzymać, a może nawet awansować na 2 miejsce w tabeli.

Zespół Przyszłości to 5 zespół ligi okręgowej. W dotychczas rozegranych 25 spotkaniach gracze z Warszawy wywalczyli 43 punkty. Bilans tej drużyny to 13 zwycięstw, 4 remisy i 8 porażek. Bilans bramkowy: 53 gole strzelone i 35 straconych. W ostanim meczu Przyszłość pewnie pokonała 5-1 Milan Milanówek.

W rundzie jesiennej Chlebnia pokonała Przyszłość 5-2.

Serdecnie zapraszamy do przyjścia na nasz stadion i do wsparcia Chlebni!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Wąsowski. Asystować mu będą Panowie Patynowski i Wąsowski.