Zmiana trenera seniorów!

• autor: bercikm, 2017-05-22 16:48

Ludowy Klub Sportowy Chlebnia informuje iż nowym trenerem zespołu seniorów występującego w lidze okręgowej został Kamil Świtalski.

Nowy opiekun Chlebni to były zawodnik naszego klubu. Występował na pozycji napastnika. Zapamiętaliśmy go jako typowego łowce bramek, więc mamy nadzieję że teraz "zarazi" swoich do niedawna kolegów z boiska skutecznością dzięki której będziemy zdobywać komplet punktów. Trener Świtalski poprowadził drużynę w ostatnim meczu z Promykiem. Posiada licencje trenerską UEFA B.

Dotychczasowy trener Dariusz Świderski pozostanie w naszym klubie i skupiając się na pracy i trenowaniu młodzieży.

Nowemu trenerowi życzy powodzenia na nowym stanowisku oraz spełnienia własnych celów i założeń!

Trenerowi Świderskiemu dziękujemy za pracę w roli trenera seniorów, za wielkie serce oraz zaangażowanie! Życzymy dalszego rozwijania swojej pasjii jaką jest szkolenie tym razem młodszych zawodników!!!