Zwycięstwo rezerw w Osuchowie!

• autor: bercikm, 2017-05-20 20:16

Po zeszłotygodniowej porażce z Guzovią, nasza drużyna pokazała niezwykły charakter i odniosła sensacyjne, wyjazdowe zwycięstwo z jednym z głównych kandydatów do awansu.

Mimo braków kadrowych podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego rozegrali bardzo dobre i przede wszystkim rozgrywane mądrze spotkanie, tym bardziej ,że od 58 minuty musieliśmy grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Krzysztofa Michałowskiego ( faul ratunkowy ) . Kilka minut wcześniej objęliśmy jednak prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Żakowskiego gola zdobył Małek. Rywale odpowiedzieli po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego , po wspomnianej sytuacji z czerwoną kartką. Mimo, iż graliśmy w 10 nastawieni na kontrataki wyprowadziliśmy kilka akcji, które mogły skończyć się bramką. W ostatniej akcji meczu wprowadzony chwilę wcześniej Kałucki idealnie wypatrzył Chłystka , a ten zdobył bramkę dającą nam zwycięstwo. W ten sposób odpowiedzieliśmy na zeszłotygodniową porażkę i pokazaliśmy prawdziwy charakter. Brawo!

LKS OSUCHÓW – LKS CHLEBNIA II 1-2(0-0)

BRAMKI : MICHAŁ MAŁEK ’50, CHŁYSTEK ‘90+4

SKŁAD: STARBAŁA – ZAPRZAŁEK (’75 BEREZHNYI) , MICHAŁOWSKI, ŻAKOWSKI, PRZYGODA – ZWIERZCHOWSKI, CHŁYSTEK, K.PIÓRKOWSKI (’46 CHOJNACKI), PATANOWSKI (’60 JANIK), M.MAŁEK(’88 KAŁUCKI) – SIERAŃSKI

KARTKI : ŻÓŁTE – CHOJNACKI , ZWIERZCHOWSKI,