Rezerwy jadą do Osuchowa!

• autor: bercikm, 2017-05-19 15:36

W sobotę o godzinie 14:00 w Osuchowie podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego zmierzą się z miejscowym Ludowym Klubem Sportowym.

Po ostaniej dość niespodziewanej porażce 0-1 z Guzovią Guzów nasi piłkarze postarają się pokazać że ostatni mecz był tylko tzw. wypadkiem przy pracy. Jednak zadanie nie będzie proste gdyż Osuchowianie to czołowy zespół A-klasy który ciągle wierzy w promocje w postaci awansu do ligi okręgowej.

Obecnie LKS Osuchów zajmuje 3 miejsce w tabeli. W dotychczas rozegranych 25 meczach nasz najbliższy przeciwnik wywalczyl 45 puktów. Bilans tej drużyny to: 15 zwycięstw i 5 porażek. Bilans bramkowy: 62 gole strzelone i 27 straconych. W ostatnim meczu ligowym Osuchów pokonał 5-1 Passovię Pass.

W meczu rozgrywanym w rundzie jesiennej na Chlebni lepszy okazał się LKS Osuchów wygrywając 4-1.

Jak będzie tym razem? Mamy nadzieję że zdecydowanie lepiej!

Serdecznie zapraszamy na mecz naszych rezerw!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Malinowski.