Rocznik 2010 z rozstawieniem na Mistrzostwach Polski!

• autor: bercikm, 2017-05-16 20:30

W ostatnią niedzielę rocznik 2010 którego trenerem jest Marcin Wojciechowski udał się do Mogielnicy na eliminacje klubowych mistrzostw Polski których finały rozegraną zostaną 11 czerwca w Warszawie na głównej płycie stadionu Legii Warszawa.

Pogoda była świetna, atmosfera bojowa, rodzice już w autokarze ćwiczyli przyśpiewki które miały motywować i wspierać naszych najmłodszych w pojedynkach z innymi rówieśnikami. Jednak głównym celem z którym udaliśmy się na pięknie położony obiekt w Mogielnicy było hasło " liczy się sport i dobra zabawa"

Nasze wyniki w rozgrywkach grupowych: Victoria LZS Chróścice 6-5 , Ursus B Warszawa 2-1 , SP Talencik 6-3 , Widzew Łódź 4-2, Beniaminek Radom 1-7, UKS Irzyk II 5-1

Tym samym zajęliśmy 2 miejsce w grupie które pozwala być w gronie zespołów rozstawionych na czerwcowy finałowy turniej!
Rozstawienie oznacza że jednym z faworytów mistrzostw Polski jest właśnie nasz klub, nasza Chlebnia!!!

To był świetny dzień, dzień który zapadnie w naszej pamięci. Po raz kolejny pokazaliśmy jak wspaniale potrafimy się bawić! Wynik sportowy choć nie on jest najważniejszy pokazał jednak że wspólnie wykonujemy dobrą pracę a najważniejszą nagrodą była radość i uśmiech wszystkich naszych młodych piłkarzy! Brawa należą się także rodzicom którzy byli wsparciem dla dzieci oraz trenera! Brawa dla organizatorów którzy zadbali o każy szczegół aby nam niczego nie brakowało. Już dzisiaj nie możemy się doczekać startu finałowego na Legii, jak i nie mogą się nas doczekać organizatorzy którzy byli pod wrażeniem nie tylko gry ale i atmosfery którą stworzyliśmy w niedzielę w Mogielnicy!

Brawo Chlebnia, brawo drużyna!