statystyki szczegółowe

Aktualności

Szkoda...

• autor: bercikm, 2017-05-13 13:33

Niestety ubiegłotygodniowa porażka z Perłą zostawiła ślad w głowie zawodników Chlebni którzy nie potrafili dzisiaj przeciwstawić się Żyrardowiance przegrywając w pełni zasłużenie 1-3...

Nasi gracze sami wiedzą że zagrali źle dlatego nie ma sensu pastwić się nad nimi dodatkowo. Niestety trzeba o kilku aspektach dzisiejszego spotkania wspomnieć.

W całym meczu byliśmy tłem dla gości. Nie mieliśmy kompletnie żadnego pomysłu na przeprowadzenie składnej akcji. Próbowaliśmy grać jedynie tzw. lagą czyli długą piłką licząc na pomyłkę Żyrardowianki. Nic takiego nie miało jednak miejsca.

W pierwszej połowie gra była jeszcze w miarę wyrównana. Goście przeprowadzili jedną akcję którą zamienili na bramkę. Nasz LKS niestety prócz strzału Tomka Kuleszy w światło bramki nie zagroził zespołowi z Żyrardowa.

O drugiej połowie chcielibyśmy zapomnieć. Jedynie na słowa pochwały zasługuje gol Tomka Kuleszy w końcówce meczu, jednak już wtedy przegrywaliśmy 0-3. Goście zdobyli drugiego gola na początku tej odsłony. Później coraz swobodniej atakowali i tylko dobrej postawie Adriana Ulejczyka zawdzięczaliśmy to że przegrywaliśmy "tylko" 0-2. Niestety i Adrian nie mógł wszystkiego wybronić. Żyrardowianka zdobyła trzeciego gola na który odpowiedzieliśmy wspomnianą bramką Tomka Kuleszy.

Szkoda tego spotkania tym bardziej iż Perła przegrała dzisiaj 1-2 z Piastem Piastów. Cóż...

Następny mecz zagramy na wyjeździe z Promykiem Nowa Sucha.

LKS Chlebnia - Żyrardowianka 1-3 ( 0-1 )

Bramka dla Chlebni: Tomek Kulesza

Widzów: 100

Skład Chlebni: Ulejczyk, K. Bogacki ( '74 K. Piórkowski ), Kulesza, P. Bogacki, Ejsmont, Obierak, Szulowski, B. Piórkowski, M. Piórkowski, Paciorkowski, Omieciński ( '45 Lesiak )