Rezerwy w roli faworyta!

• autor: bercikm, 2017-05-12 19:04

W niedzielę o godzinie 17:30 na Chlebni nasze rezerwy zmierzą się z ostatnią w tabeli A-klasy Guzovią Guzów.

Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego stają przed teoretycznie łatwym zadaniem. Guzovia to zespół który już przygotowuje się do występów w B-klasie w przyszłym sezonie. Tylko komplet zwycięstw daje jakiekolwiek nadzieję na to że A-klasie w tym sezonie da się jeszcze uratować. Jednak ciężko się tego spodziewać patrząc na dotychczasowy dorobek zespołu z Guzowa.

W dotychczas rozegranych 20 meczach gracze Guzovii wywalczyli 8 punktów. bilans tej drużyny to: 2 zwycięstwa, 2 remisy i 16 porażek. Bilans bramkowy: 21 goli strzelonych i 74 stracone. W ostatnim meczu Guzovia zremisowała 2-2 z Passovią Pass.

W meczu rozgrywanym na jesieni lepsza okazała się nasza Chlebnia wygrywając 4-2. Liczymy na powtórkę w najbliższą niedzielę!

Serdecznie zapraszamy!