Padłeś, powstań!

• autor: bercikm, 2017-05-11 23:07

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na Chlebni podopieczni trenera Dariusza Świderskiego mierzyć się będą w meczu ligowym z Żyrardowianką Żyrardów.

Sobotni mecz jest doskonałą okazją aby po ostatnim bolesnym upadku po ogromnym ciosie wymierzonym przez Perłe Złotokłos powstać i pokazać że Chlebnia walczyć będzie do końca! Może nie o awans ale o honor i najwyższe miejsce w historii na koniec sezonu.

Żyrardowianka w ostatnich meczach imponuje formą. Kolejne zwycięstwa spowodowały że cel jakim było utrzymanie został praktycznie spełniony. Obecnie zespół z Żyrardowa zajmuje 9 miejsce w tabeli. W dotychczas rozegranych 23 spotkaniach Żyrardowianka wywalczyła 29 punktów. Bilans tej drużyny to 8 zwycięstw, 5 remisów i 10 porażek. Bilans bramkowy: 35 goli strzelonych i 34 stracone. W ostatnim meczu Żyrardowianka pokonała 3-1 Milan Milanówek.

W rundzie jesiennej Chlebnia pokonała najbliższego przeciwnika 2-0. Liczymy na powtórkę w najbliższą sobotę!

Liczymy na Państwa obecność! Pamiętajmy, z drużyną jest się na dobre i na złe!

Liczymy właśnie na Twoją obecność!!!

Do zobaczenia!!!