Zwycięstwo rezerw w Brochowie!!!

• autor: bercikm, 2017-05-07 21:24

Nasza druga drużyna seniorów pokonała na wyjeździe Tajfun Brochów 2:1.

Mecze w Brochowie określane są jako spotkania na ,,trudnym terenie" i nie inaczej było tym razem. Bardzo wąskie boisko i ataki gospodarzy poprzez grę długimi piłkami i zagrożenia wynikające z wykonywanych przez rywali stałych fragmentów gry to sytuacje , których tego dnia było wiele. Na szczęście byliśmy zespołem prezentującym zdecydowanie wyższą kulturę gry i mimo, że nie ustrzegliśmy się kilku błędów, to rozegraliśmy dobre spotkanie zasłużenie zdobywając 3 punkty.

W pierwszej części zmarnowaliśmy kilka wyśmienitych okazji na wyjście na prowadzenie i nie potrafiliśmy znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego bramkarza Tajfuna.

Druga odsłona rozpoczęła się natomiast w najgorszy dla nas sposób. Po rzucie rożnym i rykoszecie piłka wpada do naszej bramki, a gospodarze wychodzą na prowadzenie. Odpowiedzieliśmy jednak bardzo szybko i po podaniu wprowadzonego chwilę wcześniej Michała Zwierzchowskiego bramkę wyrównującą zdobył Kamil Piórkowski. Kwadrans przed końcem bardzo ładną akcję kolejnego zmiennika Sebastiana Patanowskiego wykończył Zwierzchowski i objęliśmy prowadzenie , które utrzymaliśmy już do końca.

Kolejne spotkanie rozegramy w najbliższą niedzielę na naszym obiekcie z Guzovią Guzów.

TAJFUN BROCHÓW - LKS CHLEBNIA II 1:2 (0-0)

BRAMKI : K.PIÓRKOWSKI , ZWIERZCHOWSKI

SKŁAD: PAROL - ZAPRZAŁEK ('52 ZWIERZCHOWSKI), ŻAKOWSKI, ZDULSKI , PRZYGODA - MAŁEK , PIETRASZKO , WIECZOREK , OMIECIŃSKI ('70 PATANOWSKI ) , CHŁYSTEK ('90 BEREZHNYI) - K.PIÓRKOWSKI