A miało być tak pięknie...

• autor: bercikm, 2017-05-06 21:17

"Miało nie wiać w oczy nam..." Słowa tej piosenki w pełni oddają nastroje jakie panują po dzisiejszym meczu. Liczyliśmy że zobaczymy drużynę walczącą do upadłego i "gryzącą" każdy metr trawy. A taką grę mogliśmy zaobserwować tylko u gospodarzy którzy pokazali że piłkarską walką można w tej lidze zdobywać punkty i najpewniej wywalczyć awans.

Po meczu w którym byliśmy tylko tłem dla Perły przegrywamy zasłużenie 0-5.

W pierwszej połowie gospodarze zdobyli 2 bramki które całkowicie podcięły nam skrzydła. Łudziliśmy się że w drugiej części gry zobaczymy nasz zespół grający lepiej i stwarzający zagrożenie pod bramką przeciwnika.

A w drugiej połowie zobaczyliśmy...jeszcze lepiej grający zespół Perły. To gracze ze Złotokłos byli o co najmniej tempo szybsi w rozegraniu akcji, podejmowaniu decyzji co niewątpliwie wpłynęło na szereg sytuacji z których Perła nie omieszkała nie skorzystać. Kolejne trzy bramki i wynik końcowy brzmiał 0-5.

Drużynie Perły można już powoli gratulować awansu. My musimy walczyć aby zając najwyższe miejsce w historii. Choć to brzmi niepoprawnie to nawet drugie, najwyższe w historii miejsce nie będzie dla nas powodem do dumy. Cieszy że jesteśmy klubem ambitnym ale wiadomo że w piłce jak i w życiu trzeba mierzyć wyżej niż jest w teraźniejszości.

Kolejny mecz rozegramy na swoim obiekcie z Żyrardowianką Żyrardów.

Perła Złotokłos - LKS Chlebnia 5-0 ( 2-0 )

Skład Chlebni: Ulejczyk, Szulowski, Paciorkowski, Ejsmont ( '60 Frączek ), B. Piórkowski, K. Bogacki ( '45 P. Bogacki ), Ochman ( '25 Lesiak ), Kulesza, Obierak, M. Piórkowski, Ocipka ( '60 K. Piórkowski)