Z Perłą o spełnienie marzeń!

• autor: bercikm, 2017-05-05 15:34

Jutro czeka naszą Chlebnią jeden z ważniejszych jak nie najważniejszy mecz tego sezonu. O godzinie 16:00 w Złotokłosie zmierzymy się z miejscową Perłą. Będzie to spotkanie nie tylko określane jako największy hit tej kolejki ale dla podopiecznych trenera Dariusza Świderskiego to starcie będzie o być albo nie być w walce o IV ligę.

Przegrana choć nie przekreśli ostatecznie szans na awans bardzo poważnie je ograniczy, wygrana nie pozwoli przeskoczyć rywala w tabeli ale dzięki niej do Perły zbliżylibyśmy się na zaledwie 3 punkty. Remis? W tym meczu będzie prawdziwa piłkarska wojna więc takiego wyniku się nie spodziewamy.

Z Perłą od dobrych kilku sezonów rywalizaujemy na poziomie ligi okręgowej. Obydwie drużyny znają się jak łyse konie. W tym meczu możemy spodziewać się praktycznie wszystkiego. Zatem nawet na chwilę nie możemy odpuścić bo może się okazać że ten jeden pressing, to jedno kopnięcie będzie przełomowe.

Perła to lider ligi okręgowej. W dotychczas rozegranych 22 spotakniach gracze ze Złotokłos wywalczyli 53 punkty. Bilans tej drużyny to: 17 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Bilans bramkowy: 56 goli strzelonych i 16 straconych. W ostatnim meczu ligowym Perła pokonała 3-0 Milan Milanówek.

W meczu rozgrywanym na jesieni na Chlebni lepsza okazała się Perła wygrywając 5-1.

Proszę Państwa ten mecz to najważniejsze spotkanie w historii piłki seniorskiej w Chlebni. Nigdy Chlebnia nie była tak wysoko a możemy w tym sezonie dokonać czegoś spektakularnego. Możemy to zrobić razem! Nie może nikogo zabraknąć jutro w Złotokłosie!

Nie siedźmy w domu tylko jedźmy wspomóc naszą Chlebnię w drodze do spełnienia współnych marzeń!!!

Dla tych co nie będą mogli być na stadionie potaramy się przeprowadzićrelacje live.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Malinowski. Asystować mu będą Panowie Bereda i Magryta.

Zapraszamy!!!