Rezerwy jadą do Brochowa!

• autor: bercikm, 2017-05-05 08:51

Nasze rezerwy prowadzone przez trenera Pawła Żeglińskiego które w ostatniej kolejce musiały "odpoczywać" ze względu na zalane boisko na Chlebni wracają teraz do gry!

Czy tygodniowa przerwa mogła wpłynąć na formę Chlebni? Jesteśmy pewni że nie, a trener Żegliński na pewno skupił się na treningach nad budowaniem odpowiedniej dyspozycji na to spotkanie jak i pozostałe czekające nas w tej rundzie.

W niedzielę o godzinie 12:00 w Brochowie rezerwiści zmierzą się z tamtejszym Tajfunem. Zespół naszego najbliższego przeciwnika w tabeli A-klasy zajmuje obecnie 10 miejsce. W dotychczas rozegranych 19 spotkaniach Tajfun wywalczył 19 punktów. Bilans tej drużyny: 5 zwycięstw, 4 remisy i 10 porażek. Bilans bramkowy: 21 goli strzelonych i 38 straconych. W ostatnim meczu Tajfun przegrał 0-5 z Passovią Pass.

W spotkaniu rozgrywanym na jesieni na Chlebni lepszy okazał się Tajfun wygrywając 2-1.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Marzec. Asystować mu będą Panowie Wroński oraz Siemiński.

Zapraszamy!