Rodzinny piknik za nami!

• autor: bercikm, 2017-05-04 08:27

Niestety, wszytko co dobre szybko się kończy. Wczorajszy piknik rodzinny choć chcielibyśmy aby trwał wiecznie przeminął jak przemija życie. Żeby nie było tak nostalgicznie trzeba powiedzieć że było wspaniale a rodzinna atmosfera udzieliła się wszystkim, licznie zgromadzonym mamusiom, tatusiom, dzieciom oraz wszystkim sympatykom Chlebni!

Choć pogoda do końca nie rozpieszczała u nas nie było zimno! Grzał nas nie tylko grill i smakołyki z niego którym wszyscy się zajadali ale i towarzyszyły nam emocje na boisku na którym to w role graczy tym razem wcielili się rodzice którzy rywalizowali według rocników młodych adeptów piłki nożnej trenujących w naszym klubie. Nie prowadziliśmy końcowej rywalizacji ale trzeba przyznać że w każdej drużynie pomimo towarzyskiej potyczki zawodnicy walczyli na całego nawet na chwilę się nie oszczędzając. Na pewno do wysiłku niósł ich gorący i głośny doping ich pociech jak i drugich połówek!

Przez cały czas trwania imprezy upływający czas umijała także muzyka dzięki której na stadionie mieliśmy nawet meksykańską falę!

Cieszy że ponownie pokazaliśmy że LKS Chlebnia to klub rodzinny dla którego każdy człowiek jest bardzo ważny. O tym że to był udany dzień świadczyło morze uśmiechów jak i wzajemnie przybijanych piątek dotąd nieznanych sobie osób! Aż szkoda było wracać do domów!

Na pewno taką imprezę powtórzymy nie raz jeszcze! Bo warto dla takich wspaniałych ludzi!

LKS Chlebnia!!!