Wielki Comeback Chlebni!

• autor: bercikm, 2017-04-29 21:33

To co dzisiaj przeżyliśmy w Milanówku w meczu z Rysiem nadaję się doskonale do filmu sensacyjnego! Po szalonym meczu wygrywamy ostatecznie 4-3!

Pierwsza połowa nie zapowiadała nic nadzwyczajnego. Ot, Chlebnia grała piłką, osiągnęła przewagę z której nic nie wynikało. Jak to w wielu meczach bywa niewykorzystane sytuacje się zemściły i zamiast zdobyć gola, straciliśmy go. Chlebnia w tej części gry biła w mur lub raziła nieskutecznością choćby w 2 sytuacjach gdzie przegraliśmy sytuację sam na sam. Goście stworzyli jedyną sytuację w pierwszej połowie i...zamienili ją na bramkę.

Po zmianie stron wiedzieliśmy że taki wynik przy zwycięstwie Perły nad Milanem przekreśla jakiekolwiek nadzieję na awans do IV ligi. Ale zamiast zdobycia bramki wyrównującej tracimy drugiego gola. W tym momencie nie na żarty się zaczęliśmy przejmować. Jednak Ci co w nas zwątpili powinni teraz się wstydzić bo pokazaliśmy że nawet z takiej sytuacji można się wykaraskać. Najpierw w 66 minucie Piotrek Obierak zdobył bramkę kontaktową. W 73 ten sam zawodnik zdobywa kolejnego gola i mieliśmy remis! Chlebnia nie zamierzała przestać tylko pójść za ciosem. Chwiejący się niczym bokser po mocnym ciosie Ryś nie zdążył się otrząsnąć a przegrywał już 2-3! Bramkę zdobył w 75 minucie Michał Ocipka! W 85 minucie Mateusz Piórkowski zdobywa kolejna bramkę! Ryś zdołał w samej końcówce zdobyć zaledwie bramkę kontaktową.

Ten mecz nie był dla ludzi o słabych nerwach i z problemami kardiologicznymi. Taka huśtawka nastroju zakończona sukcesem jednak sprawia że jeszcze bardziej kochamy piłkę nożną i jej nieprzewidywalność. Wygrywamy i nie tracimy dystansu do Perły. A to właśnie z zespołem ze Złotokłos zagramy w następnym meczu. Będzie to spotkanie które pokaże kto zasługuje na ten awans.

Mecz z Perłą czeka nas za tydzień 6 maja o godzinie 16;00 w Złotokłosie. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

LKS Chlebnia - Ryś Laski 4-3 ( 0-1 )

Bramki dla Chlebni: Piotr Obierak x2, Michał Ocipka, Mateusz Piórkowski

Skład: Ulejczyk - Paciorkowski, Bogacki P., Frączek, Piórkowski B. - Obierak, Lesiak, Kulesza (88 Pietraszko), Piórkowski M., Bogacki (57 Ochman) - Ocipka 75 (Omieciński)