Ryś zawita na Chlebnie!

• autor: bercikm, 2017-04-27 15:29

W sobotę o godzinie 11:00 na Chlebni podopieczni trenera Dariusza Świderskiego o kolejne 3 ligowy punkty powalczą z Rysiem Laski.

Przypomnijmy, awans do IV ligi uzyska w tym roku tylko zwycięzca ligi okręgowej. Nasza drużyna zajmuje 2 miejsce tracąc do liderującej Perły Złotokłos 6 punktów. Wniosek zatem może być z tego tylko jeden. W najbliższym spotkaniu jak i każdym następnym musimy walczyć o zwycięstwa bo tylko one pozwolą zachować nadzieję na korzystne zakończenie sezonu.

W najbliższej kolejce zmierzymy się z Rysiem Laski który wiosną pokazuje się z dobrej strony. W obecnej rundzie nasz przeciwnik wywalczył już 10 punktów ( w całej poprzedniej 17 punktów ) i jest na najlepszej drodze do spokojnego utrzymania. Po 21 rozegranych meczach Ryś ma 27 punktów na koncie co pozwala zajmować 8 miejsce w tabeli. Bilans tej drużyny to 8 zwycięstw, 3 remisy i 10 porażek. Bilans bramkowy: 29 goli strzelonych i 39 straconych. W ostatnim spotkaniu Ryś zremisował 4-4 z Milanem Milanówek.

W rundzie jesiennej w spotkaniu rozgrywanym na terenie przeciwnika LKS wygrał 3-1 z Rysiem.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Rybus. Asystować mu będą Panowie Karandys oraz Pawlikowski.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie! Nie siedźmy w domu, przyjdźmy na Chlebnię dopingować nasz zespół!