Wracamy do gry!!!

• autor: bercikm, 2017-04-22 20:06

W dzisiejszym arcyważnym meczu w Piastowie nasza Chlebnia pokonuje 2-0 miejscowego Piasta! To zwycięstwo powoduje że nadal pozostajemy w grze o IV ligę.

Mecz od samego początku pokazał że spotkały się w nim dwa wyrównane zespoły. To spotkanie można śmiało nazwać meczem walki. Żadna ze stron nie odpuszczała. Taka taktyka Piasta i Chlebni spowodowała że samych walorów czysto piłkarskich w tym starciu za wiele nie uświadczyliśmy. Zespoły zdawały sobie sprawę że każdy popełniony błąd może drogo kosztować. Pierwsza połowa kończy się wynikiem bezbramkowym.

W drugiej części gry dalej byliśmy świadkami wyrównanej gry. Z tego marazmu wyrwał nasz Piotrek Obierak który świetnym i co najważniejsze skutecznym uderzeniem pokonuje bramkarza gospodarzy. Była wtedy 72 minuta meczu. W 80 minucie na 2-0 podwyższył Michał Ocipka który wykorzystał podanie Piotrka Bogackiego. Piast nie mając nic do stracenia rzucił się do ataków ale na nasze szczęście nie udało im się zdobyć bramki kontaktowej która na pewno wprowadziła by nerwowość w naszej grze.

Wygrywamy ten mecz i z nadzieją spoglądamy na kolejne starcie. Każde kolejne spotkanie jest dla nas niczym finał. Porażka może mieć już nieodwracalne skutki. W następny weekend zmierzymy się na Chlebni z Rysiem Laski.

Przypomnieć należy że dzisiejsze spotkanie ligowe wygrała Perła co powoduje że do tego zespołu tracimy obecnie 6 punktów...

Piast Piastów - LKS Chlebnia 0-2 ( 0-0 )

Bramki: Piotr Obierak, Michał Ocipka

Skład Chlebni: Ulejczyk, Frączek, Ejsmont, B. Piórkowski, Paciorkowski, Kulesza, M. Piórkowski ( '60 P. Bogacki ), Obierak, Lesiak ( '70 Szulowski ), Ocipka, K. Bogacki ( '55 Ochman )