dzisiaj: 731, wczoraj: 568
ogółem: 3 819 976

Rezerwy bliskie sprawienia niespodzianki

• autor: bercikm, 2017-04-22 19:48

Nasza druga drużyna seniorów uległa na wyjeździe liderowi rozgrywek Naprzodowi Stare Babice 3:2 , tracąc decydującego gola w 90 minucie meczu ...

Pierwsza połowa to bardzo dobra gra naszej drużyny. Mimo iż gospodarze szybko wyszli na prowadzenie, to z każdą minutą graliśmy coraz lepiej , a efektem były dwa trafienia autorstwa Adama Sierańskiego, po dwóch dośrodkowaniach ze stałych fragmentów gry Macieja Pietraszko .

Druga połowa zaczęła się dla nas w najgorszy z możliwych sposobów. Nie dość ,że graliśmy w mocno okrojonym składzie to już na jej początku straciliśmy kontuzjowanego Michała Małka , a chwilę później bramkę. Od tego momentu przewagę osiągnęli gospodarze. Ataki Naprzodu staraliśmy się odpierać kontratakami i po jednym takim wyjściu znakomitą sytuacje miał Kamil Zaprzałek, który jednak minimalnie spudłował. Kwadrans przed końcem rywale zmarnowali rzut karny, który obronił Grzegorz Starbała i gdy wydawało się ,że dowieziemy cenny remis w 90 minucie gry zawodnicy lidera rozgrywek przeprowadzili skuteczny atak zakończony trzecim trafieniem.

Nam pozostał wielki niedosyt bowiem byliśmy bardzo blisko sprawienia dużej niespodzianki

NAPRZÓD STARE BABICE - LKS CHLEBNIA II 3:2 (1:2)

BRAMKI : SIERAŃSKI x2

Skład: Starbała - Michałowski , Żakowski , Sierański , Janik - Omieciński ('46 Patanowski) ('90 Berezhnyi) , Wieczorek, Zdulski, Pietraszko , Małek ('48 Zaprzałek) - K.Piórkowski