Lider sprawdzi nasze rezerwy!

• autor: bercikm, 2017-04-21 15:34

Ciężki mecz czeka podopiecznych trenera Pawła Żeglińskiego w najbliższy weekend. Rezerwy zmierzą się z liderem A-klasy Naprzodem Stare Babice, w dodatku mecz odbędzie się na terenie rywala.

Naprzód w dotychczas rozegranych 17 spotkaniach wywalczył 41 punktów. Bilans tej drużyny to 13 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Bilans bramkowy: 48 goli strzelonych i 20 straconych. W ostatnim meczu ligowym Naprzód pokonal 4-2 Passovię Pass.

W meczu rozgrywanym w rundzie jesiennej zremisowaliśmy z najbliższym przeciwnikiem 2-2.

Rezerwiści pokazali już nie raz że potrafią dobrze grać i wygrywać z rywalami teoretycznie mocniejszymi. Mamy nadzieję że zobaczymy w najbliższym meczu naszą Chlebnię walczącą oraz punktującą!

Mecz rozpocznie się w sobotę o godzniei 11:00 w Zielonce przy ulicy Zachodniej 2.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Trawiński. Asystować mu będą Panowie Goś oraz Ozimek.

Zapraszamy!