Z Piastem o przedłużenie marzeń!

• autor: bercikm, 2017-04-19 15:20

W sobotę o godzinie 17:00 w Piastowie czeka nas arcyważny mecz z gatunku tych za 6 punktów. O wspomnianej godzinie nasza Chlebnia zmierzy się z miejscowym Piastem.

Spotkanie które nas czeka odpowie na pytanie czy LKS rzeczywiście jest gotowy do walki o IV ligę. Przegrana praktycznie przekreśla szansę pozostanie w grze o promocję do wyższej ligi, wygrana przedłuża nadzieję i dodałaby emocji jak i skrzydeł do walki o kolejne ligowe punkty. Remis obydwu drużynom w przypadku zwycięstwa Perły może na niewiele się zdać. W ostatnich spotkaniach zarówno Piast jak i Chlebnia rozczarowują. Obydwie drużyny potrafią zagrać kapitalnie by za chwilę zaliczyć przeciętny występ.

Jakie spotkanie zobaczymy w sobotę? Oby emocjonujące ze szczęśliwym zakończeniem dla naszego zespołu!

Piast w tabeli zajmuje 2 miejsce. W dotychczas rozegranych 20 spotkaniach Piast wywalczył 43 punkty. Bilans tej drużyny to: 14 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek. Bilans bramkowy: 38 goli strzelonych i 21 straconych. W ostatnim meczu Piast przegrał 2-3 z Milanem Milanówek.

Nasza Chlebnia ostatnio także poznała smak porażki. Przegraliśmy 1-3 z Naprzodem Brwinów.

W rundzie jesiennej w starciu Piasta z Chlebnią lepszy okazał się zespół z Piastowa wygrywając 3-1.

Sobotnie spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Piwko.

Serdecznie zapraszamy w sobotę do Piastowa! Nie siedźmy w domu tylko jedźmy wspomóc naszą drużynę!