Zwycięstwo rezerw z Błonianką!

• autor: bercikm, 2017-04-15 19:34

Po dobrej w naszym wykonaniu grze pokonaliśmy rezerwy Błonianki 3:1.

Przez większość spotkania kontrolowaliśmy sytuacje na boisku i byliśmy stroną , która stwarzała dużo więcej okazji bramkowych. Najpierw po podaniu Marcela Omiecińskiego bramkę na 1:0 zdobył Krzysztof Wieczorek. Próbowaliśmy pójść za ciosem jednak zmarnowaliśmy kilka dogodnych okazji na zdobycie drugiego gola. W końcówce pierwszej części goście wyrównali stan rywalizacji wykorzystując rzut karny, by chwilę później stworzyć następną groźną akcję, po której piłka wylądowała na poprzeczce naszej bramki.

W drugiej odsłonie byliśmy już skuteczniejsi. Po faulu na Michale Małku rzut karny na gola zamienił Adrian Żakowski, a kilka minut później trzecią bramkę zdobył Małek. Ostatni kwadrans to już jednak gorsza gra w naszym wykonaniu i zbyt głęboka defensywa. Nie pozwoliliśmy jednak Błoniance na bramkę kontaktową i ostatecznie w pełni zasłużenie pokonaliśmy dzisiejszych przeciwników.

LKS CHLEBNIA II - KS BŁONIANKA II BŁONIE 3:1 (1:1)

BRAMKI : Wieczorek, Żakowski, M.Małek

Skład: Parol - Michałowski , Żakowski , Sierański , Zaprzałek ('90 Ł.Małek) - Pietraszko, Wieczorek , Omieciński ('46 Janik) , M.Małek , Chłystek ('70 Starbała) - Chojnacki