W sobotę grają też rezerwy!

• autor: bercikm, 2017-04-13 22:11

W sobotę o godzinie 11:00 na Chlebni swój mecz ligowy rozegrają również nasze rezerwy. Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego przed własną publicznością zmierzą się z rezerwami Błonianki Błonie.

Ostatnich 2 spotkań nasi rezerwiści nie będą mile wspominać, Zarówno Partyzant jak i Błękitni pokonali LKS co trochę popsuło dobre humory dopisujące na początku rundy wiosennej. Wierzymy i mamy nadzieję że ta zła passa zostanie zakończona w najbliższą sobotę.

Błonianka II Błonie zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli A-klasy. W dotychczas rozegranych 16 meczach Błonianka wywalczyła 23 punkty. Bilans tego zespołu to 6 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek. Bilans bramkowy: 43 gole strzelone i 36 straconych. W ostatnim spotkaniu ligowym zespół z Błonia pokonał 2-1 Passovię Pass.

W rundzie jesiennym w spotkaniu zespołów Chlebni i Błonianki padł wynik remisowy 2-2.

Jak będzie tym razem?

Serdecznie zapraszamy w sobotę o godzinie 11:00 na Chlebnie!