Naprzód w Wielki Piątek!

• autor: bercikm, 2017-04-13 15:42

W jutrzejszym, przedswiątecznym dniu jakim jest Wielki Piątek podopieczni trenera Dariusza Świderskiego walczyć będą o kolejne ligowe punkty. W Brwinowie o godzinie 17:00 mierzyć się będziemy z miejscowym Naprzodem.

Czy w tym spotkaniu uda nam się wywalczyć 3 punkty dające nadzieję iż do samego końca bęziemy liczyć się w walce o awans? Czy też czeka nas istna sportowa droga krzyżowa po której przeciwnicy mogą nam "odjechać" na tyle że oglądać będziemy tylko ich plecy? Przekonamy się o tym już jutro!

Po ostatnim niepowodzeniu bo w takich kategoraich trzeba rozpamiętywać ostatni remis z Milanem Milanówek przychodzi nam walczyć z następnym starym znajomym z ligi okręgowej.

Naprzód Brwinów w tabeli zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli ligi okręgowej. Gracze jutrzejszych gospodarzy w 19 meczach wywalczyli 31 punktów. Bilans tej drużyny to 9 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek. Bilans bramkowy: 37 goli strzelonych i 25 straconych. W ostatnim meczu Naprzód pokonał 5-0 SEMPa Ursynów.

W spotkaniu rozgrywanym na jesieni zremisowaliśmy z Naprzodem na Chlebni 1-1.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na jutrzejszy mecz! Mamy nadzieję że po nim w doskonałtch humorach zasiądziemy do świątecznego stołu!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Witak. Asystować mu będą Panowie Pawlak oraz Szmejchel.

Zapraszamy!