dzisiaj: 789, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 881

Porażka pomimo dobrej gry

• autor: bercikm, 2017-04-09 11:14

Porażką naszego zespołu zakończył się sobotni pojedynek z obecnym już liderem rozgrywek Błękitnymi Korytów.

Mimo ,że obie drużyny dzieli duża różnica punktów i pozycji w tabeli i to gospodarze zdobyli trzy punkty, to patrząc przez pryzmat czysto piłkarski to my byliśmy drużyną , która chciała grać w piłkę , i która prezentowała zdecydowanie wyższą kulturę gry. Rywale ograniczali się jedynie do długich piłek i stałych fragmentów , a na nasze nieszczęście byli przy tym bardzo skuteczni wykorzystując nasze błędy.

O ile jeszcze w pierwszej części gry Błękitni prowadzili 2:0 mając więcej okazji bramkowych , to już druga odsłona była zdecydowanie pod nasze dyktando. Najpierw szybko zdobyliśmy gola kontaktowego i ruszyliśmy do kolejnych ataków, potem gospodarze wyprowadzili kontratak i ponownie odskoczyli na dwa trafienia. Kolejne minuty to jednak znów nasza dominacja uwieńczona drugim golem i nadzieją na korzystny rezultat.   Na 20 minut do końca padła jednak czwarta bramka dla przeciwników , która zakończyła emocje w tym meczu.

Następny mecz rozegramy w sobotę o godzinie 11:00. Naszym przeciwnikiem będą rezerwy Błonianki Błonie.

BŁĘKITNI KORYTÓW - LKS CHLEBNIA II 4:2 (2:0)

BRAMKI : CHOJNACKI 2

SKŁAD : SOĆKO - JANIK , ŻAKOWSKI , MICHAŁOWSKI, M.MAŁEK ('80 Ł.MAŁEK ) - WIECZOREK , PIETRASZKO , CHŁYSTEK - OMIECIŃSKI ('75 PATANOWSKI ), CHOJNACKI , ZWIERZCHOWSKI