Cel na sobotę: 3 punkty!

• autor: bercikm, 2017-04-06 15:13

W sobotę podopieczni trenera Dariusza Świderskiego powalczą przed własną publicznościa o kolejne 3 punkty. Naszym przeciwnikiem będzie broniący się przed spadkiem z ligi okręgowej Milan Milanówek.

Po ostatnim dość szczęśliwym zwycięstwie pokazaliśmy że o każdy punkt walczymy do końca. Po tym poznaje się silne drużyny, które nie załamują się niekorzystnym przebiegiem wydarzeń na boisku tylko dążą do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Obecnie zajmujemy 3 miejsce w tabeli gromadząc tyle samo punktów co drugi Piast Piastów który wyprzedza nas lepszym bilansem spotkań. Gdybyśmy w sobotę wygrali być może zrównamy się punktami z Perłą. Gdybyśmy w środę sięgneli po 3 punkty przybliżymy się do realizacji historycznego celu. Gdybyśmy... Nie ma co gdybać tylko wyjść w sobotę na boisko w Chlebni i wywalczyć 3 punkty!

Milan Milanówek jak już wspomniano walczy o utrzymanie. Obecnie KS zajmuje 14 miejsce w tabeli. W dotychczas rozegranych 18 spotkaniach gracze Milanu wywalczyli 19 punktów na które złożyło się 6 zwycięstw, 1 remis i 11 porażek. Bilans bramkowy: 29 goli strzelonych i 38 straconych. W ostatnim meczu gracze z Milanówka pokonali 2-1 Naprzód Brwinów.

W meczu rozgrywanym w rundzie jesiennym pokonaliśmy przeciwnika 3-1. W sobotę czekamy na powtórkę!

Przypominamy, mecz zostanie rozegrany w sobotę 8 kwietnia o godzinie 11:00 na Chlebni. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!!!

Wszyscy idziemy na Chlebnię!!!