Czy Chlebnia zaŚWITa w Warszawie?

• autor: bercikm, 2017-03-30 15:34

Podobnie jak drużyna rezerw nasz pierwszy zespół w sobotę o godzinie 11:00 walczyć będzie o ligowe punkty. Jednak podopieczni trenera Dariusza Świderskiego na wyjeździe zmierzą się ze Świtem Warszawa.

Po ostatnim zwycięstwie nad Józefovią przy jednoczesnych porażkach Perły oraz Piasta nasz zespół wrócił do gry o IV ligę. Do wspomnianych drużyn tracimy zaledwie 3 punkty. Nie mamy jednak już marginesu błędu. Każda kolejna strata punktowa może być już nie do odrobienia.

Świt w ostatniej kolejce zremisował 2-2 z Milanem Milanówek. Obecnie po 17 rozegranych spotkaniach gracze z Warszawy wywalczyli 19 punktów. Bilans tego zespołu to 5 zwycięstw, 4 remisy i 8 porażek. Bilans bramkowy: 19 goli strzelonych i 35 straconych. W tabeli Świt zajmuje 12 miesjce.

W sobotę prognozy pogody się niezwykle zachęcające. Ma świecić słońce i być ciepło. Żadnych wymówek odnośnie nie pojechania na mecz nie ma! Jedźmy i pomóżmy naszej Chlebni sięgnać po 3 punkty!

Spotkanie w Warszawie jako sędzia główny poprowadzi Pan Kuciel. Asystować mu będą Panowie Kamiński oraz Odziemek.