Rezerwy oraz młodzicy grają w ten weekend!

• autor: bercikm, 2017-03-24 15:26

W sobotę o godzinie 16:00 we Mszczonowie podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego rozpoczną zmagania w A-klasie w rundzie wiosennej. Zagramy z miejscowymi rezerwami Mszczonowianki.

Po ciężkim okresie przygotowawczym w którym to rozegraliśmy wiele gier sparingowych jesteśmy pełni nadziei odnośnie występów naszych rezerw. Pokazaliśmy w nich zarówno dobrą skuteczność, grę obronną jak i zespołową. Mamy nadzieję że równie efektowni i efektywni będziemy w lidze.

Rezerwy Mszczonowianki obecnie zajmują 11 miejsce w ligowej tabeli. W dotychczas rozegranych 13 spotkaniach gracze ze Mszczonowa wywalczyli 10 punktów na które złozyły się 3 zwycięstwa, 1 remis i 9 porażek. Bilans bramkowy: 23 gole strzelone i 42 stracone.

W meczu rozgrywanym na jesieni pokonaliśmy Mszczonowiankę 6-3.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Wdowski. Asystować mu będą Panowie Więckowski oraz Marzec.

Oprócz zmagań rezerw grać w ten weekend będą również nasi młodzicy. W niedzielę o godzinie 11:00 na Chlebni mierzyć się będziemy z Grodziską Pogonią.

Sędziować to spotkanie będzie Pan Patynowski

Serdecznie zapraszamy na mecze naszych drużyn!