statystyki szczegółowe

Aktualności

Derby dla Pogoni...

• autor: bercikm, 2017-03-19 21:40

Niestety, w inauguracyjnym spotkaniu ligi okręgowej w rundzie wiosennej ulegamy rezerwom Pogoni grodzisk 2-4. A wcale nie musieliśmy tego meczu przegrać...

W pierwszej połowie to nasza drużyna przeważała czego efektem był gol zdobyty przez Michała Ocipkę. Mieliśmy w tej odsłonie więcej sytuacji do podwyższenia rezultatu lecz brakowało nam skuteczności i większego spokoju w grze. Swoją okazję miał choćby Mateusz Piórkowski lecz jego strzał obronił bramkarz z Grodziska. Mieliśmy nadzieję że po przerwie zobaczymy tak grającą drużynę LKS-u.

A druga część była już bardziej wyrównana. Dało się odczuć że jest to mecz derbowy gdyż żadna ze stron nie odpuszczała. Zarówno Pogoń jak i Chlebnia grała na pograniczu faulu. Widać było że każda ze stron zamierza walczyć o pełną pulę. W 60 minucie Michał Stasz z GKS-u doprowadził do wyrównania. Chlebnia nie załamała się utratą gola tylko jeszcze bardziej ruszyła do ofensywy. W końcu po podaniu Piotrka Bogackiego strzałem głową piłkę w siatce umieszcza Michał Ocipka. Nasza radość nie trwała długo. Po zaledwie minucie mieliśmy już remis. Ponownie trafił Stasz. Kilka minut później po błędzie w naszym ustawieniu bramkę zdobył dla Pogoni Szewczyk. W doliczonym czasie gry wynik na 4-2 ustalił Maciek Pietraszek. Sędzia nawet nie wznowił gry, tym samym kończąc spotkanie.

Niestety przegrywamy. Niestety Perła i Piast wygrały swoje spotkanie. Niestety to Pogoń wygrała w derbach. Najlepszym lekarstwem na takie porażki jest kolejny mecz. A ten rozegramy za tydzień z Józefovią Józefów.

Pogoń II Grodzisk - LKS Chlebnia 4-2 ( 0-1 )

Bramki dla Pogoni: Michał Stasz x2, Sebastian Szewczyk, Maciej Pietraszek

Bramki dla Chlebni: Michał Ocipka x2

Widzów: 150

Skład Pogoni: Feliciak, Pietraszek, Pałuba, Czarnecki ( '45 Lonc ), Palmowski, Szewczyk, Przybylski, Szymerski ( '70 Kozdrój ), Rakoczy, Skalniak ( '60 Szczęsny ), Stasz ( '90 Misiak )

Skład Chlebni: Ulejczyk - Paciorkowski, Ejsmont, Szulowski (60 Ochman), Piórkowski B. - Obierak, Kulesza, Lesiak (75 Pietraszko), Piórkowski M., Bogacki K. (60 Bogacki P.) - Ocipka