Z Mazowszem na remis

• autor: bercikm, 2017-03-11 18:00

Remisem 2-2 zakończyło się dzisiejsze, ostatnie już spotkanie sparingowe z Mazowszem Grójec. Ostatnie gdyż kolejny mecz będzie już o stawkę. A że za tydzień czeka nas mecz derbowy z rezerwami Pogoni Grodzisk to już dzisiaj wiemy że czeka nas wiele emocji sportowych związanych z tym spotkaniem. Zanim jednak do tego dojdzie skupmy się na dzisiejszym meczu.

A on zaczął się dla nas bardzo dobrze. W pierwszej połowie byliśmy stroną dominującą nie pozwalającą na nic przeciwnikowi. Zdobywamy 2 gole autorstwa Michała Ocipki. Powinniśmy prowadzić znacznie wyżej lecz nie wykorzystaliśmy chociażby rzutu karnego wykonywanego przez Tomka Kulesze. Oprócz "jedenastki" gospodarzy ratowała zarówno poprzeczka jak i słupek.

Po zmianie stron gra się wyrównała czego "sprawcą" był grający trener Mazowsza Tomasz Sokołowski, były zawodnik ekstraklasowej Legii Warszawa która pokazał że pomimo zaawansowanego piłkarskiego wieku jego umiejętności są nadal na wysokim poziomie. Gospodarze zdobywają 2 bramki ustalając tym samym wynik spotkania.

Mecz z Mazowszem pokazał nam 2 strony naszej Chlebni. Ta pierwsza piękniejsza w której dominujemy nad rywalem i prezentujemy wysoką jakość piłkarską i tą drugą, gorszą w której popełniamy proste błędy. Mamy nadzieję że przez najbliższy tydzień je wyeliminujemy i do pierwszego meczu ligowego przystąpimy w pełni formy!

Przypomnijmy, mecz derbowy z Poginą rozegramy w niedzielę 18 marca o godzinie 15;00 w Grodzisku.

Mazowsze Grójec - LKS Chlebnia 2-2 ( 0-2 )

Bramki dla Chlebni: Michał Ocipka x2

Skład Chlebni: Ulejczyk, Paciorkowski, Ejsmont ( '60 Szulowski ), P. Bogacki, B. Piórkowski, Małek ( '46 Omieciński ), Lesiak, Kulesza, M. Piórkowski, K. Bogacki " 60 Pietraszko ), Ocipka