Rezerwy czekają na lidera!

• autor: bercikm, 2017-03-09 23:04

Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego w najbliższą niedzielę o godzinie 17:45 w Grodzisku zmierzą się z liderem A-klasy, 3 grupy Warszawskiej Spartą II Jazgarzew. Będzie to ostatni mecz kontrolny przed startem rundy wiosennej.

Pojedynek który nas czeka w niedzielę to poważny sprawdzian. Na jaką ocenę zdadzą go nasze rezerwy? Patrząc na ostatnie wyniki forma zespołu jest wysoka a zwycięstwo nad takim rywalem, liderem zmierzającym do ligi okręgowej jeszcze bardziej by podbudowało i tak wysokie morale zespołu Chlebni.

Sparta to jednak zespół prezentujący wysoki poziom. Po 13 rozegranych meczach gracze z Jazgarzewa wywalczyli 31 punktów na które złożyło się 10 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Bilans bramkowy: 68 goli strzelonych oraz 27 straconych. Warto zaznaczyć że jeżeli chodzi o bramki zdobyte to całą resztę ligowej stawki przebiła niemal w 100 procentach. Szykuje się zatem poważny test dla naszej obrony.

Już dzisiaj zapraszamy na niedzielne popołudnie do Grodziska gdzie na bocznym boisku Pogoni zagrają nasze rezerwy!