W sobotę mecz z Nadarzynem!

• autor: bercikm, 2017-03-01 20:11

W najbliższą sobotę, o godzinie 18:00 na bocznym boisku Grodziskiej Pogoni podopieczni trenera Dariusza Świderskiego zmierzą się z GLKS-em Nadarzyn.

Będzie to kolejne spotkanie przygotowujące naszą drużynę do zbliżającej się wielkimi krokami rundy wiosennej ligi okręgowej. Rundy w której będziemy chcieli zobaczyć nasz zespół walczący na boisku w sposób efektowny jak i przede wszystkim efektywny.

Rywal z którym się spotkamy w najbliższą sobotę to 11 zespół A-klasy III grupy Warszawskiej. Warto przypomnieć że jeszcze w sezonie 2010/2011 a więc nie tak dawno zespół z Nadarzyna występował w II lidze ( 3 poziom rozgrywkowy w Polsce ). Obecnie tamten czas jest już tylko historią. Dzisiaj GLKS musi bardziej martwić się żeby po sezonie nie grać na ostatnim poziomie jakim jest B-klasa.

Dla naszego zespołu jest to doskonała okazja do pokazania się z jak najlepszej strony którą miejmy nadzieję potwierdzimy końcowym, pozytywnym wynikiem.

Do rozpoczęcia pierwszego meczu rundy wiosennej coraz mniej czasu. przypomnijmy na Pogoni mierzyć się będziemy z rezerwami tamtejszego GKS-u.

Zapraszamy w sobotę na stadion do Grodziska!