Rezerwy pokonują Pogoń!

• autor: bercikm, 2017-02-08 22:15

Druga drużyna Chlebni pokonała w środowym sparingu rezerwy Grodziskiej Pogoni 3:1 (1:0).

Bramki dla naszej drużyny zdobyli młodzieżowcy z roczników 98/99 Piotrek Chłystek, Sebastian Patanowski i Artur Bołoz. Samo spotkanie toczone było w dość szybkim tempie jak na mecz sparingowy i mogło się podobać.

Był to bardzo dobry występ w naszym wykonaniu, zakończony pierwszym zwycięstwem w okresie przygotowawczym.

Kolejne spotkanie rozegramy w najbliższą niedzielę o 12.00 w Grodzisku, kiedy to mierzyć będziemy się z Victorią Zerzeń.

SKŁAD : STARBAŁA- MICHAŁOWSKI, ŻAKOWSKI, SIERAŃSKI, PRZYGODA –M.PIÓRKOWSKI, WIECZOREK, JANIK -ZWIERZCHOWSKI ,OMIECIŃSKI, CHŁYSTEK

W DRUGIEJ POŁOWIE ZAGRALI TAKŻE: BEREZHNYI. ZAPRZAŁEK, PATANOWSKI, BOŁOZ, ZAWODNIK TESTOWANY