Rocznik 2007 na 5 miejscu w Białobrzegach

• autor: bercikm, 2017-02-07 18:17

W sobotę 4 lutego rocznik 2007 wziął udział w halowy turnieju " Piłkarski laur" w Bialobrzegach.

Trafiliśmy do grupy "A" w której naszymi przeciwnikami byli: Pogoń Siedlce, Syrenka Soccer School, Broń Radom, Olimp Brwinów. Pierwszy mecz w grupie rozegraliśmy z zespołem Pogonii Siedlce. Po 10 minutach bardzo dobrej gry w wykonaniu obu drużyn remisujemy 0:0. Kolejny mecz to stracie przeciw Broni Radom, przez wielu uważaną za lidera turnieju. W tym meczu również padł bezbramkowy remis. Trzeci mecz zagraliśmy z drużyną Syrenki soccer school, dla odmiany kolejny bezbramkowy remis. Ostatni mecz w grupie zagraliśmy z naszym sąsiadem, zespołem Olimpu Brwinów, z którym bez żadnego problemu wygraliśmy 4:0.

Po fazie grupowej niestety zajmujemy 3 miejsce w grupie, co nie pozwoliło awansować do fazy półfinałowej.

Mecz o 5 miejsce w turnieju zagraliśmy z zespołem Radomiaka Radom. Jako pierwsi w tym meczu tracimy bramkę, jednak po chwili Andrzej Sawicki doprowadza do remisu, a Igor Powierża ustala wynik spotkania na 2:1. Kończymy turniej na 5 miejscu. Cieszy fakt, że mimo pojechania na turniej w mocno osłabionym składzie spowodowanym chorobami, chłopcy pokazali piłkarski charakter na boisku i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Nie przegraliśmy żadnego meczu, wygraliśmy dwa mecze. Zremisowaliśmy po bardzo dobrym meczu z Bronią Radom, która była finalistą całego turniej. Zawody możemy zaliczyć jak najbardziej do udanych. Dużo uśmiechu, emocji i zadowolenia mogliśmy zauważyć na twarzach młodych zawodników, a to jest jednak najważniejsze u młodych adeptów piłki nożnej.

Chlebnie 2007 reprezentowali: Kacper Zaorski, Michał Matczuk, Kacper Mikołajczyk, Ignacy Richter, Damian Przygoda, Krzyś Klonowski, Andrzej Sawicki, Igor Powierża