Rezerwy przed meczem z Zaborowianką

• autor: bercikm, 2017-02-03 22:33

Jutro o godzinie 16:15 w Grodzisku na bocznym boisku Pogoni nasze rezerwy zmierzą się z Zaborowianką Zaborów.

Zespół najbliższego przeciwnika to rywal z którym występujemy w lidze w A-klasie. W niej Zaborowianka zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 26 punktów zdobytych w 13 spotkaniach.

Podopieczni trenera Pawła Zeglińskiego w rundzie jesiennej ulegli na własnym obiekcie graczom z Zaborowa 1-2.

Po ostatnim remisie i jeszcze wcześniejszej porażce przyszedł czas na zwycięstwo. Wiadomo, mecz towarzyski nie skupia się tylko na osiągnięciu korzystnego rezultatu ale na pewno zwycięstwo podniosło by jeszcze morale piłkarzy Chlebni co dałoby dodatkową motywację do jak najlepszego przygotowania się do rozgrywek ligowych w rundzie wiosennej.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy po zmaganiach pierwszego zespołu na mecz naszych rezerw!