W sobotę do Żyrardowa

• autor: bercikm, 2017-02-01 23:00

Już w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 w Żyrardowie pierwsza drużyna zmierzy się z miejscową Żyrardowianką.

Po ostatniej bolesnej nauce przekazanej naszemu zespołowi przez Mszczonowiankę, podopieczni trenera Dariusza Świderskiego postarają się pokazać że potrafią wyciągać wnioski nawet po wysokiej porażce. Pamiętajmy jednak że graliśmy z zespołem IV- ligowym który w swoich planach ma włączenie się do walki o promocję do wyższej ligi.

Naszym celem jest walka na wiosnę o awans do IV ligi. W nim postara się nam przeszkodzić wspomniana na początku wiadomości Żyrardowianka która występuje w naszej lidze.

Pomimo że z wyników sparingów nie ma co wyciągać dalece idących wniosków to najbliższy mecz towarzyski może niejako pokazać w jakiej formie są nasi gracze na tle rywala grającego w tej samej lidze.

Zapraszamy kibiców dysponujących czasem i możliwościami w sobotę do Żyrardowa!