Podsumowanie turnieju rocznika 2008!

• autor: bercikm, 2017-01-15 19:19

W dniu wczorajszym podopieczni trenera Macieja Pietraszko wzięli udział w turnieju organizowanym w Zielonce przez miejscowy klub Orły.

Osłabieni licznymi chorobami w 5 meczach zdobyliśmy tylko 5 punktów i nie awansowaliśmy do półfinału. Cieszy fakt, że w turnieju straciliśmy tylko dwie bramki, ale bez wątpienia nasza skuteczność pod bramką przeciwnika dziś zawiodła. Wygraliśmy 1:0 z Orłami Zielonka(bramka Stepan Kariakin), zremisowaliśmy 0:0 z Dolcanem Ząbki i z Ożarowianką Ożarów Maz. oraz przegraliśmy 1:0 ze Zwarem Warszawa, i z Marcovią Marki.

W żadnym meczu nie byliśmy gorsi, wszystkie spotkania były bardzo wyrównane, a o naszym wcześniejszym powrocie zadecydował brak szczęścia i kilku ważnych zawodników.
Mimo wszystko należy być zadowolonym z postawy naszych małych piłkarzy, którzy dzielnie walczyli w każdym meczu!

LKS Chlebnia 2008 reprezentowali: Kuba Pelc ( bramkarz), Mikołaj Wasilewski, Igor Nowakowski - Michalski, Piotr Wójcik, Kacper Dżugała, Brian Rogoś, Stepan Kariakin, Kacper Maciejewski i Maks Wzorek.