Podsumowanie roku w wykonaniu rocznika 2009/2010!

• autor: bercikm, 2016-12-27 17:06

Święta za nami:) Czas przybliżyć kolejną drużynę młodzieżową naszego klubu. Dzisiaj przedstawiamy najmłodszą grupę z rocznika 2009/2010 trenera Marcina Wojciechowskiego.

Wspomniana grupa nie występuje jeszcze w rozgrywkach ligowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Jej powstanie nastąpiło w czerwcu zeszłego roku. Zaczynaliśmy od skromnych 3 osób na treningu, dzisiaj jest nas 35 osób!

Co przez ten czas robiliśmy? Przede wszystkim bawiliśmy się trenując piłkę nożną. W tym wieku nie w głowie nam rozwiązania taktyczne , skupiamy się na zabawie nakierowanej na ćwiczeniu prawidłowej koordynacji, techniki i jak najczęstszym kontakcie z piłką bo jak wiemy to ona sprawia radość młodym piłkarzom.

Występowaliśmy w wielu turniejach piłkarskich z których to przywoziliśmy nie tylko nieocenione doświadczenie ale i coraz częściej puchary włącznie z tymi za zdobycie pierwszych miejsc. Cieszy postęp widoczny z treningu na trening, cieszy wysoka frekwencja ale przede wszystkim cieszy zaangażowanie zawodników jak i ich rodziców.

W Nowym Roku dalej będziemy rozgrywać turnieje piłkarskie i mecze towarzyskie a w sierpniu rozpoczniemy zmagania w rozgrywkach ligowych.

Będziemy oczywiście na bieżąco informować o postępach tejże grupy!

LKS Chlebnia!!!