Wigilia klubowa za nami!

• autor: bercikm, 2016-12-22 15:40

W ostatni wtorek w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłudnie starym odbyła się uroczysta Wigilia zorganizowana dla wszystkich dzieci trenujących w Akademii Piłkarskiej Chlebnia.

Gościem specjalnym który przywitał zgromadzonych młodych piłkarzy i ich rodziców był burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Pan Grzegorz Benedykciński. Nie zabrakło również innych osób odpowiedzialnych za rozwój Grodziska Mazowieckiego. Gościliśmy sołtysa Chlebni Pana Pietraszka oraz radnych Pana Gajowniczka oraz Pana Morwińskiego.

Po przemowie burmistrza który zachwalał klub oraz podkreślał jego ciągły rozwój głos zabrał Prezes LKS-u Pan Sławomir Jackowski. Jednak najważniejsi tego dnia byli oni, nasze pociechy których w tym roku było ponad 140 osób! W porównaniu z zeszłym rokiem nasza "piłkarska rodzina" powiększyła się o ponad 40 osób. To tylko uświadczą w przekonaniu że trenowanie w Chlebni to doskonały wybór. Przez cały czas trwania wigilii towarzyszyła nam rodzinna atmosfera i wszechobecne szczere uśmiechy. To świadczy o tym że każdy w tym klubie jest traktowany jako ktoś wyjątkowy.

Każdego piłkarza odwiedził również Mikołaj i zostawił masę słodkości:)

Wigilia za nami. Sądząc po uśmiechach i zabawie można stwierdzić że ten klub ma przed sobą świetlaną przyszłość.

LKS Chlebnia!!!