Młodzież po turnieju w Głuchołazach!

• autor: bercikm, 2016-12-05 15:36

W ostatni weekend roczniki mlodzieżowe naszego klubu przebywały w Głuchołazach na halowych turniejach piłki nożnej organizowanych w tym mieście. Mowa tutaj o roczniku 2005 trenera Janusza Klinczewskiego oraz 2008 trenera Macieja Pietraszko!

Rocznik 2008 zajął wysokie 3 miejsce. W Głuchołazach zagraliśmy 8 meczy liczących się do tabeli rozgrywek.Sześć meczy wygraliśmy, a dwa przegraliśmy. Zdobyliśmy w nich 32 bramki, a straciliśmy 18. Bramki dla nas zdobywali: Jastrzembski x 14, Wasilewski x 8, Wzorek x 3, Głowacki x 3, Kariakin x 2, Dąbrowski, Maciejewski.

Rocznik 2005 zajął wysokie 4 miejsce. Wysokie bo trzeba wziąść pod uwagę fakt iż rywalizowaliśmy z rocznikami o rok starszymi co jak wiemy w sporcie młodzieżowym te 365 dni w roku naprawdę ma znaczenie. Dodatkowo nasza druzyna po raz pierwszy grała w w systemie 11 na 11 co dla nich stanowio to nie lada nowość.

Wyjazd trzeba jak najbardziej zaliczyć do udanych! Doświadczenie w nim zdobyte na pewno zaprocentuje w przyszłości!

Brawo Chlebnia!