Podsumowanie rundy w wykonaniu rocznika 2006!

• autor: bercikm, 2016-11-30 22:35

W naszym cyklu podsumowań nie sposób zapomnieć o naszych rocznikach młodzieżowych. Dzisiaj podsumowujemy podopiecznych trenera Bartka Gołebiewskiego. Następnie przybliżymy dokonania zespołu z rocznika 2008 którego trenerem jest Maciek Pietraszko.

Rocznik 2006: Rundę jesienną rozpoczęliśmy jako "beniaminek" na II poziomie. Dlatego wizja awansu wydawała się odległa, mieliśmy ograć się trochę na nowym poziomie i może za pół roku spróbować powalczyć o coś więcej. Stało się jednak kompletnie inaczej. Już po pierwszej rundzie spotkań byliśmy liderem swojej ligi a w drugiej rundzie powiększyliśmy jeszcze przewagę i już na kolejkę przed końcem mieliśmy zapewniony awans na najwyższy poziom w swoim roczniku. w 10 meczach zdobyliśmy 24 punkty ( 8 zwycięstw, 2 porażki) , strzeliliśmy również 50 bramek ( najwięcej w całej lidze). Trzeci awans z rzędu stał się faktem, czekamy co rocznik 2006 pokaże na najwyższym poziomie.

2005B (2006): zespół ten występował na drugim poziomie rocznika 2005 i występowali tam chłopcy z rocznika 2006. Głównym celem tej drużyny było ogrywanie się w systemie dziesięcioosobowym. Drużyna ta w starciu z rok starszymi rywalami na wysokim drugim poziomie zdobyła skromny punkt i za rok będzie dalej się ogrywała z tym że na III poziomie. Jednak za ambicję włożoną w każdy mecz trzeba chłopców bardzo pochwalić!