dzisiaj: 348, wczoraj: 1090
ogółem: 3 820 683

Porażka na zakończenie...

• autor: bercikm, 2016-11-19 20:19

Niestety nie udał się naszej Chlebni atak na pozycję lidera ligi okręgowej po rundzie jesiennej. W ostatnim meczu przegrywamy 3-4 w SEMP-em Ursynów w spotkaniu rozgrywanym w Milanówku.

Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze gdyż już w 5 minucie objęliśmy prowadzenie. Podanie Kamila Grochowalskiego wykorzystał pewnie Michał Ocipka. Niestety SEMP szybko odpowiedział bramką wyrównującą.  Niedługo potem prowadził już 1-2. W 45 minucie do wyrównania doprowadził niezawodny Ocipka. Asystował przy tym golu Daniel Paciorkowski.

Po zmianie stron mieliśmy nadzieję że zobaczymy Chlebnie grającą efektownie ale przede wszystkim efektywnie. Niestety nasze życzenia nie znalazły odzwierciedlenia w rzeczywistości. Gracze z Warszawy szybko zdobyli 2 gole stawiając nasz zespół pod ścianą. Udaje nam się zdobyć bramkę kontaktową autorstwa Daniela Przygody. Asystę zaliczył Piotrek Bogacki. Trwał od tej chwili wyścig z czasem którego niestety już nie starczyło na odrobienie straty.

Mecz był typowo spotkaniem walki. Mógł zakończyć się zarówno remisem jak i naszym zwycięstwem. Stało się jednak inaczej. Przegrywamy i musimy teraz czekać aż do rundy wiosennej na to żeby powalczyć o kolejne punkty. Zapowiada się nam pierwsza połowa przyszłego roku bardzo ciekawie!

W najbliższym czasie przeprowadzony zostanie wywiad z trenerem pierwszego zespołu, Dariuszem Świderskim. Dokonana zostanie również analiza zarówno poczynań naszego zespołu w lidze jak i poszczególnych zawodników.

LKS Chlebnia - SEMP Ursynów 3-4 ( 2-2 )

Bramki dla LKS-u: Michał Ocipka x2, Daniel Przygoda

Skład Chlebni: Rybus - Paciorkowski, Ejsmont, Bogacki P., Piórkowski B. - Grochowalski (78 Piórkowski K.), Kulesza, Pietraszko( 60 Szulowski), Omieciński (46 Żakowski), Bogacki K. (70 Przygoda) - Ocipka